Finansowanie

W naszej ofercie posiadamy wiele korzystnych i dobrych form finansowania zakupu pojazdów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep i różnego rodzaju maszyn budowlanych.

Współpracujemy z wiodącymi firmami leasingowymi, takimi jak: Idea Getin Leasing S.A., PKO Leasing S.A., EFL S.A., Millennium Leasing Sp. z o.o., Impuls Leasing

Sp. z o.o. i wiele innych. Nasi doradcy leasingowi znajdą dla Państwa rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w Państwa firmie zarówno pod względem rachunkowym, jaki podatkowym. Oferujemy indywidualne modele finansowania, tj. wysokość opłaty wstępnej, okresu spłaty, wybór waluty.

Gwarantujemy proste i szybkie załatwienie formalności, pomoc w wyborze oferty, dojazd do klienta. Doradcy osobiści pomagają Państwu przez cały okres leasingowania pojazdów i załatwiania spraw z tym związanych.

Jesteśmy Państwa Partnerem biznesowym od momentu dokonania wyboru i zakupu pojazdu. Pomagamy na każdym etapie procesu zakupu samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep. Nasze oferty finasowania w formie leasingu, pożyczki leasingowej, czy kredytu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Loga firm aut dostawczych
place

26-660 Jedlińsk,
ul. Jaśminowa 19

access_time

pn.-pt: 8:00-16:00
sob: 9:00-14:00

person_outline

Sylwester Kowalczyk
best.truck@onet.eu

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem